Cicero - Spoedzorg vanuit de lucht!
Op maandag 23 februari 2026 heeft Cicero Sint Anthonis Dr. Geert-Jan van Geffen, Anesthesioloog en trauma-arts uit het Radboud UMC te gast als spreker over spoedzorg vanuit de lucht.
Anesthesioloog en trauma-arts dr. Geert-Jan van Geffen neemt tijdens deze Cicero-lezing het publiek mee in zijn werk op de traumahelikopter vanuit Volkel, waar snel handelen, duidelijke communicatie en onderling vertrouwen letterlijk van levensbelang zijn. Hij schetst hoe het werk voor het Mobiel Medisch Team op de helikopter verloopt, van alarmering tot overdracht van de patiënt.
Aan de hand van praktijkverhalen laat Van Geffen zien hoe het team onder hoge druk beslissingen neemt, effectief samenwerkt met andere hulpdiensten. Niet alleen de patiënten, maar ook hun familie wordt ondersteunt in acute en vaak emotionele situaties.
Een boeiende lezing over teamperformance, professionele veerkracht en mensgerichte zorg in noodsituaties, ver buiten de muren van het ziekenhuis.
